У боях з окупантами загинув президент Дніпровської асоціації велосипедистівПро це повідомила народний депутат України Ольга Саладуха в Facebook.

Пише - джерело.

“Загинув Максим Семенов – президент Дніпровської асоціації велосипедистів та асоціації екстремальних видів спорту. Загинув в бою, захищаючи Батьківщину. Вічна пам’ять та слава герою! Український спорт втрачає найкращих. І тому має право ставити умови міжнародній спільноті. Головне – виключити росіян та білорусів зі всіх змагань та вигнати їх із усіх міжнародних спортивних установ”, – написала вона.

Також вона закликала не забувати про війну та діяти всіма можливими методами.

“Здається, світ почав потроху звикати до війни, а деякі забувати про неї. Але ж не ми! Адже для нас це не абстрактне протистояння, а смерть конкретних людей – синів, братів, чоловіків, люблячих батьків. Ми – спортсмени – не миритимемося з байдужістю і продовжимо говорити правду про війну. Говорити та діяти. Аж до бойкоту змагань, де спортсмени держав-агресорів братимуть участь навіть під нейтральними прапорами.

Це частина данини пам’яті Максиму Семенову та десяткам інших українських спортсменів, які загинули на війні. А найкращою пам’яткою для них буде наша спільна перемога”, – додала Саладуха.


Залишити коментар:


Останні новини: