«Ти тут вмираєш», – американку вразив поїзд «Чернівці – Львів» (ВІДЕО)Американка Кеті, волонтерка Корпусу Миру з США, проїхалася потягом із Чернівців до Львова та поділилась враженнями від купе. Відповідне відео вона розмістила на власному YouTube-каналі, повідомляє Голос Америки.

«Я у захваті від цього поїзда… бо моє вікно відчиняється!» – радісно розпочала вона ролик. Дівчина каже, радіє, бо не в кожному купе можна відчинити вікно.

Вона, зокрема, пояснила, що «погоду» у вагоні не вгадаєш.

«Незважаючи на те, що в стелі, здається, є вентиляційні отвори, циркуляції повітря немає. Незалежно від місяця та температури назовні, ти тут «вмираєш». Але є вагони, де вікна відчиняються, так! Але іноді тут як у арктичній тундрі, тож вам знадобляться ковдри, які тут є. Ніколи не вгадаєш, як буде», – розповіла вона.

Американка порадила вдягнути або взяти із собою шорти, легкий одяг для сну, адже доведеться пітніти.

Також вона зазначила специфічну роботу туалетів у вагонах.

«Туалет зупиняється щоразу, коли ми зупиняємося. Іноді зупинка триває 5 хвилин, і він не зачиняється. А деякі зупинки тривають 20 хвилин, і туалет зачиняється. І ви не можете ним користуватися. Тож до туалету збираються черги перед останнім пунктом призначення», – сказала Кеті.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: