“Треба терпіти ще півроку?”: Юлія Тимошенко вимагає сформувати новий уряд до парламентських виборів


Також, на її думку, у Зеленського повинна бути можливість змінити силовиків і генпрокурора.

Лідер Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила про необхідність сформувати новий уряд не чекаючи проведення чергових парламентських виборів в країні, запланованих на осінь поточного року, а також дати можливість новому президенту змінити керівників силового блоку і генпрокурора.

“Треба терпіти існуючий уряд ще півроку? Я думаю, не для того люди 75% голосів віддали за зміни, щоб це уряд терпіти ще півроку… Тому якщо у цього парламенту залишилася хоч крапля совісті, потрібно дати можливість сформувати новий уряд, який буде жити абсолютно в нових цілях і завданнях”, – сказала Тимошенко на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради в понеділок.

На думку політика, формування нового уряду буде свідчити про те, що невідкладні зміни “повинні початися сьогодні”, а парламент “повинен підставити плече новому главі держави”, дозволивши здійснювати повноваження за новою концепції змін в Україні.

“Хочу сказати, що 25% проголосували за діючу владу не тому, що вони її люблять, а від того, що люди бояться, щоб не похитнулася наша суверенність, наша позиція в боротьбі з країною-агресором, наші спрямовані на розвиток української нації питання… Тому я думаю, що парламент повинен стати на захист суверенітету України”, – додала Тимошенко.

Зазначимо, що Володимир Зеленський на брифінгу в неділю ввечері заявив, що має намір провести кадрові перестановки, в тому числі змінити генерального прокурора України Юрія Луценка.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: