Трагедія Нотр-Дам де Парі: як буде виглядати собор після реконструкції, грандіозні фото


Потерпілий від пожежі Нотр-Дам-де -Парі, від загоряння якого постраждав найбільше дах, збираються реконструювати

Так, архітектурне бюро Vincent Callebaut Architectures запропонувало свою концепцію нового даху майбутнього, яка не тільки буде гідна колишньої, але і перекриє її своєю видовищністю. Так, компанія пропонує спорудити високий прозорий шпиль, який зможе виробляти енергію і буде створювати вентиляцію в різні пори року.

Автор концепції – бельгієць Вінсент Келльбо, свою задумку він назвав Palingenesis, що перекладається як «відродження». Спеціальне покриття дозволить вбирати сонячне світло і переробляти його в електроенергію, а під куполом розміститься затишний зимовий сад «для споглядання і медитації», який за прогнозами буде давати близько 25 кг врожаю в рік на метр квадратний. Всі вирощенні продукти пропонується продавати на площі перед Нотр-Дамом. Відомо, що новий дах хочуть побудувати зі скла, вуглеволокна і дуба.

«Навряд чи достатньо відродити минуле, ми повинні проектувати самих себе в бажане майбутнє. Таким чином ми представляємо проект, який символізує стійке і екологічне майбутнє. Він пропонує Парижу ряд рішень для встановлення кращих симбіотичних відносин між людьми і природою», – йдеться в описі до проекту Vincent Callebaut Architectures.

На вершину шпиля архітектори хочуть помістити мідну фігуру півня, яка вціліла після пожежі колишнього даху.

Раніше журналісти дізналися причину загоряння в соборі Паризької Богоматері. За підсумками розслідування експерти назвали попередньою причиною страшного пожежі в Нотр-Даму коротке замикання електрики.

Джерело журналістів повідомляє, що слідчі досі не отримали дозвіл на проведення робіт в самому соборі з міркувань безпеки.

В даний момент сильно постраждала в результаті пожежі будівля собору зміцнюють за допомогою дерев’яних дощок для того, щоб підтримати окремі фрагменти стін.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: