Тіну Кароль заскочили під час прогулянки Львовом з відомим співакомIvan NAVI поводив артистку під ручку містом Лева.

- джерело.

Українська співачка Тіна Кароль та її колега, співак Ivan NAVI представили mood video на ремікс пісні “Ангели Все Знають” та показали шанувальникам як проводили разом час у Львові.

Дуетний трек Кароль та NAVI був представлений в рамках альбому “Молода кров”. Тоді ж артисти під час спільного дзвінка в Instagram домовились зустрітись в місті Лева в рамках концертного туру співачки та провести разом час.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

У Львові Тіна Кароль та Ivan NAVI влаштували сюрприз шанувальникам і спільно презентували пісню “Ангели Все Знають” на сцені. Наприкінці пісні Іван несподівано підняв та закрутив Тіну в вихорі, зірвавши оплески понад тисячної зали. Окрім виступу, артисти встигли разом погуляти містом.

“Львів – моє рідне місто і я знаю всі найкрасивіші його куточки. Часу було небагато, адже нас ще чекав саундчек і виступ ввечері, але все ж екскурсія вдалась. Моментами ми дуркували – як діти, фотографувались, сходили на легендарний блошиний ринок з платівками, книгами та старими фотоапаратами, піднялись на оглядовий майданчик, випили кави та навіть потанцювали просто неба під спів бандуриста, який, побачивши нас з Тіною, зіграв імпровізовано на бандурі “Ангели все знають”, – розповів про прогулянку з Тіною Іван.

 

Фани Тіни Кароль та Ivan NAVI в коментарях не раз запитували, чи відбулась обіцяна екскурсія у Львові, проте артисти тримали інтригу та вирішили все показати в mood video під ремікс пісні “Ангели все знають”.

 

Читайте також:


Залишити коментар:

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Останні новини: