Такого ви точно не очікували! Партії, які пройдуть у Раду – приголомшливі дані соціологів


На поточному етапі серед партій, які будуть балотуватися до Верховної Ради, лідирує партія “Слуга народу”, а “Опозиційна платформа – За життя” обігнала “Блок Петра Порошенка-” Солідарність “і” Батьківщину”.

Про це стало відомо з результатів соціологічного дослідження, проведеного 23-30 квітня Міжнародним дослідницьким центром BURI-Україна (The Belgium-Ukraine Research Institute, Бельгія).

Згідно з результатами опитування, в Раду наступного скликання точно проходять чотири партії: “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Блок Петра Порошенко-” Солідарність “і” Батьківщина “.

Інші партії відстають з великим відривом. Але шанси подолати п’ятивідсотковий бар’єр зберігаються у “Радикальної партії”, “Громадянської позиції”, “Сила і Честь” і ВО “Свобода”.

Нагадаємо, чергові вибори до ВР відбудуться 27 жовтня. У зв’язку з цим очікується, що парламентська кампанія стартує 28 липня, якщо новообраний президент Володимир Зеленський не розпустить ВР достроково і не оголосить дострокові вибори. В такому випадку позачергові вибори до ВР мають відбутися не пізніше 27 липня.

Хоча зберігається колізія з крайньою датою терміну повноважень ВР: останній день приведення до присяги нардепів наступного скликання ВР – 16 грудня, тобто гіпотетично президент може видати указ про розпуск до 16 червня. І тоді позачергові вибори ВР відбудуться не пізніше 16 серпня.

Міжнародний дослідницький центр BURI (Бельгійсько-Український науково-дослідний інститут) провів опитування в Україні 23-30 квітня 2019 року. Загальна кількість респондентів склала 2024 людини (репрезентативна вибірка). Метод опитування – комбіновані інтерв’ю. Похибка становить 2,2%.

А ось за результатами соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), Центром Разумкова і групою “Рейтинг” у березні місяці, рейтинг партій виглядав наступним чином.

За результатами соціологічного дослідження, проведеного “Київським міжнародним інститутом соціології” (КМІС) з 9 по 14 квітня 2019 року рейтинг партій був наступним:

Джерело.

Читайте також:Останні новини: