Сиділа під ліжком 12 год. без їжі та води: дівчинку викрав вбивця її батьків

Оприлюднили подробиці викрадення 13-річної дівчинки зі штату Вісконсін Джеймі Клосс і вбивства її батьків.

Заарештований раніше 21-річний злочинець Джейк Томас Паттерсон зізнався у цих злочинах. Хлопець від самого початку хотів викрасти Джеймі, а її батьків він убив просто, щоб не заважали, пишуть Факти.

Злочинець не був знайомий із родиною. Дівчинку помітив на вулиці, коли сідала до шкільного автобусу. Вирішив, що повинен її викрасти. До злочину Паттерсон готувався довго і ретельно. Поголив голову, щоб на місці вбивства не знайшли його волосся і не змогли знайти його за ДНК-тестом. Він також придбав чорну балаклаву, щоб приховати обличчя. І вкрав номери з чужої машини.

15 жовтня, увірвавшись до будинку, Паттерсон застрелив 46-річну Деніз і 56-річного Джеймса Клосс. Спочатку був убитий батько. А потім Паттерсон, виламавши двері, увірвався до ванної кімнати, де, обійнявшись, ховалися налякані мати і донька. Він убив жінку пострілом у голову, а дівчинкі зв’язав руки і ноги клейкою стрічкою, поклав до багажника своєї машини і відвіз до відокремленого будиночка, у підвалі якого тримав її 3 місяці – до того, як їй вдалося втекти. За словами злочинця, вбивства і викрадення зайняли у нього не більше 4 хв.

Паттерсон регулярно бив Джеймі та погрожував. Коли до нього хтось приходив або йому самому потрібно було виїхати, маніяк змушував її сидіти під ліжком. Іноді вона проводила там 12 год. – без води, їжі та можливості сходити до туалету. При цьому Джейк Томас обкладав ліжко коробками, сумками, кошиками з білизною та іншими важкими речами, які дівчинці було важко зрушити з місця. Також за їхнім розташуванням викрадач міг побачити, чи торкалася до них його полонянка і чи не намагалася вибратися назовні.

10 січня Паттерсон сказав Джеймі, що поїде на 5-6 год. Переконавшись у його відсутності, дівчинка вибралася з-під ліжка, схопила його туфлі та перший-ліпший одяг і побігла з дому. Підійшовши до дороги, школярка звернулася по допомогу до жінки, що гуляла з собакою.

Паттерсона затримали, коли він їхав у машині, розшукуючи Джеймі на вулиці.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: