Суїцид студентки: скандал імені Богомольця отримав несподіване продовженняПісля самогубства студентки в НМУ Богомольця спалахнув справжній бунт

- джерело.

В Національному медичному університеті ім. Богомольця, студентка якого нещодавно звела рахунки з життям, влаштували бунт. Як повідомили журналістам студенти установи, страйк оголосило керівництво.

За словами деканів факультетів, пари будуть проходити тільки на клінічних кафедрах. В адміністрації вузу називають це “політичним страйком”, але при цьому будь-яких акцій під стінами МОЗ вони не планують, поки що керівництво підготувало звернення до президента та прем’єра.

Зазначимо, бунт в одному з головних медичних вузів країни розпочався 20 лютого. В той день МОЗ України усунув від виконання обов’язків ректора НМУ ім. Богомольця Катерину Амосову, а студенти заблокували вхід до ВНЗ для знову виконуючого обов’язки ректора Михайла Захараша.

Як відомо, у Києві 30 січня пропала першокурсниця Національного медичного університету імені А.с Богомольця Мукаддас Насирлаєва. Пізніше стало відомо, що дівчина покінчила життя самогубством у день зникнення, стрибнувши у Дніпро з мосту.

Мукаддас була громадянкою Туркменістану. При цьому в адміністрації університету відзначали, що її відрахували з НМУ за порушення міграційного законодавства. Термін дії візи закінчився 17 грудня 2017.


Читайте також:


Залишити коментар: