Суперблондинка Оля Полякова попалася на вудку шaхраїв (відео)


Шaхраї спустошили банківську карту Олі Полякової. Так, відома українська співачка стала жeртвою розіграшу від програми «Вечірній Київ».

За задумом, Олена Кравець призначила зустріч Поляковій, щоб попросити про допомогу в організації розіграшу для Володимира Зеленського. Дівчата сіли в одному зі столичних ресторанів, замовили їжу і стали обговорювати свій підступний план. Коли прийшов час оплачувати рахунок, Кравець сказала Поляковій, що забула гаманець і попросила її розрахуватися. Оля тут же погодилася і віддала офіціантові свою банківську карту.

Після цього на мобільний телефон Полякової почали приходити повідомлення про списання коштів з її рахунку. Тоді дівчата зрозуміли, що офіціант виявився шахраєм, який вирішив нажитися на довірливості зірки.

Полякова тут же почала дзвонити в банк, щоб заблокувати карту. Однак додзвонилася вона не в реальне відділення, а на особистий номер Євгенія Кошового, який почав ставити суперблондинці дивні питання, а потім і зовсім відмовився блокувати її банківську карту.

Коли суперблондинка зрозуміла, що стала жeртвою розіграшу, вона кинулася бити букетом квітів Євгенія Кошового і кричати: «Я так і знала!».


Читайте також: