Суперблондинка Оля Полякова попалася на вудку шaхраїв (відео)Шaхраї спустошили банківську карту Олі Полякової. Так, відома українська співачка стала жeртвою розіграшу від програми «Вечірній Київ».

- джерело.

За задумом, Олена Кравець призначила зустріч Поляковій, щоб попросити про допомогу в організації розіграшу для Володимира Зеленського. Дівчата сіли в одному зі столичних ресторанів, замовили їжу і стали обговорювати свій підступний план. Коли прийшов час оплачувати рахунок, Кравець сказала Поляковій, що забула гаманець і попросила її розрахуватися. Оля тут же погодилася і віддала офіціантові свою банківську карту.

Після цього на мобільний телефон Полякової почали приходити повідомлення про списання коштів з її рахунку. Тоді дівчата зрозуміли, що офіціант виявився шахраєм, який вирішив нажитися на довірливості зірки.

Полякова тут же почала дзвонити в банк, щоб заблокувати карту. Однак додзвонилася вона не в реальне відділення, а на особистий номер Євгенія Кошового, який почав ставити суперблондинці дивні питання, а потім і зовсім відмовився блокувати її банківську карту.

Коли суперблондинка зрозуміла, що стала жeртвою розіграшу, вона кинулася бити букетом квітів Євгенія Кошового і кричати: «Я так і знала!».


Читайте також:


Залишити коментар: