Стосується всіх водіїв: Сервісцентр МВС зробив термінове попередження — ціна дуже високаВодіям нагадали пор зимову гуму на авто

- джерело.


Під час настання сезону непогоди важливо пам’ятати, що водійські навички — це лише один аспект.

Зміна гуми із літньої на зимову не лише гарантує відмінне щеплення, але і є ключем до безпеки всіх учасників руху. Це завдання, яке об’єднує нас як водіїв та пішоходів.

Про це повідомила пресслужба Сервісного центру МВС.

“Перевзування” — це крок до безпеки. Зимові та літні шини відрізняються за характеристиками та зовнішнім виглядом.

Важливо відзначити, що швидкість руху автомобіля із зимовими шинами значно менша. Ресурс зимових шин більший, ніж у літніх. Зчеплення з дорожнім покриттям, малюнок протектора — все це відмінності між ними.

Зимові шини виготовляють із м’якшої та еластичнішої гуми, мають більш виражений малюнок протектора та можуть бути обладнані шипами. Висота протектора також відрізняється.

“Літні шини” — це не тільки для літа. Заміна після зими не повинна чекати до червня.

Перехід на літню гуму повинен враховувати погодні умови, які варіюються в різних регіонах і різних роках. Немає універсальної дати для заміни.

Нешиповані шини рекомендується міняти на літні, коли температура вдень стає +7 °C, а нічна не опускається нижче нуля.

Шиповану зимову гуму краще замінити трохи раніше через зношення шипів при русі по сухому асфальту.

Літні шини слід міняти на зимові, коли середньодобова температура опускається нижче нуля. При температурі нижче +7 °C літня гума тверда і негативно впливає на зчеплення.

Зволікати із заміною не варто, оскільки погода восени непередбачувана, і перший сніг може наступити несподівано, роблячи ситуацію критичною, і черги на шиномонтаж можуть бути довгими.

Сообщение Стосується всіх водіїв: Сервісцентр МВС зробив термінове попередження — ціна дуже висока появились сначала на NEWS TiME.


Читайте також:


Залишити коментар: