Стало відомо, хто може представити Україну на “Міс світу” замість Олександри Яремчук22-річна переможниця “Міс Україна-2021” Олександра Яремчук найімовірніше не поїде на конкурс “Міс світу” до США представляти Україну, оскільки не може отримати американську візу. Замість неї погодилася поїхати “Міс Україна International 2021” Ольга Шамрай.

- джерело.

Стало відомо, хто може представити Україну на 'Міс світу' замість Олександри Яремчук. Фото красуні

За словами голови прес-служби конкурсу Іванни Лесик, яка дала коментар 24 каналу, для “команди не існує неможливих завдань”. Тепер вони мають намір за п’ять днів до вильоту підготувати Ольгу Шамрай до конкурсу, адже вона має вивчити танець, знятися в промороликах, освоїти уроки макіяжу і влізти в готову сукню (щоб подивитися фото, доскрольте сторінку до кінця).

Ольга Шамрай на конкурс краси.

Олександра Яремчука на конкурсі краси.


Також у прес-службі конкурсу зазначили, що у разі виникнення проблем із переможницею “Міс Україна 2021” Олександрою Яремчук, країну має поїхати представляти Віце-міс України. Цей титул носить Луїза Філатова. Проте, як виявилось, і вона не має американської візи. Саме тому у Пуерто-Ріко летить Ольга Шамрай.

Лесик зазначила, що команда сподівається, що Олександра Яремчук таки отримає візу та полетить Пуерто-Ріко. Оскільки посольство США працює у карантинному режимі, Яремчук не призначили дату співбесіди та отримання візи відкладається.

Також представниця конкурсу краси додала, що Олександрі раніше відмовляли в отриманні візи до Америки, коли вона збиралася летіти туди з туристичною метою.

“Випускниці вузу та незаміжній дівчині не так просто отримати туристичну візу”, – сказала Іванна Лесик.

Пропонуємо подивитись, як виглядає “Міс Україна International 2021” Ольга Шамрай.

Ольга Шамрай на конкурс краси.

Селфі Ольга Шамрай.

Ольга Шамрай у білій сукні.

 

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: