Стало відомо, хто буде новим ведучим популярного шоу “Орел і Решка” (фото)


Останній рік став для популярного тревел-шоу “Орел і Решка” суцільним випробуванням на міцність, а чимало палких шанувальників й взагалі замислились, чи не закриють їх улюблену програму програму? Так, спершу пост ведучої покинула Леся Нікітюк. Після кількох спроб знайти їй заміну, продюсери зупинились на Наталі Неведровій, втім, тоді вирішила піти з проекту Регіна Тодоренко, пише glianec.

Після цієї події ведучі змінювались буквально кожного випуску і на екрани повернулись навіть Жанна та Алан Бадоєві – цілковита несподіванка для фанів! Втім, днями стало відомо – новим (чи то пак – старим) ведучим стане Коля Серга.

Читайте також: CПOКYCЛИВА КРАСУНЯ: СЕРГІЙ ПРИТУЛА ПОКАЗАВ СВОЮ КОХАНУ ДРУЖИНУ НА ВІДПОЧИНКУ(ФОТО)

“Через кілька років, які ми не працювали з Колею, ми зняли спецвипуск про Дурбані (третє за величиною місто в ЮАР) з ним і Катею Варнавою. Я дивилася цю програму як глядач і сміялася від душі! – розповідає генеральний продюсер TeenSpirit Олена Синельникова. – У Колі відмінне почуття гумору. Він красивий, ставний, мужній. І що найголовніше – вміє робити все, що потрібно для “Морського сезону”: пірнати, занурюватися з аквалангом, стрибати з банджі, їсти всяку гuдоту і навіть ловити рибу руками, якщо доведеться. Тому провідним мені захотілося бачити саме Колю Сергу. І зараз, коли ми вже практично відзняли першу серію, хочу зізнатися: Коля дуже подорослішав! Він вже не хлопчисько-хyліган, якого ми звикли бачити, а дорослий чоловік з хорошим почуттям гумору”.

“Під час стартової підводки я сказав фразу: “Коля повернувся. “Орел і решка” піднімається з колін!” Це, звичайно, був жарт. Але, мені здається, зараз ми з шоу можемо дати один одному багато яскравого і цікавого, – каже Коля. – Коли через місяць після зйомок в Дурбані мені подзвонили продюсери проекту і запропонували повернутися в шоу, я був приємно здивований. Як добре, що за стільки років у них не пропало почуття смаку і “чуйка” на хороших ведучих! По дорозі на зйомки першої програми “Морського сезону” у мене було відчуття, ніби всередині мене вивергається вулкан! Я думаю, ця лава накриє і всіх телеглядачів”, – розповідає він. Чекаємо!

Читайте також:Останні новини: