США відповіли Кремлю на погрози щодо ЛитвиСполучені Штати заявили про непохитну підтримку балтійської країни, яка є членом НАТО, у разі агресивних дій з боку збройних сил РФ.

Пише - джерело.

Будь-які військові заходи Російської Федерації проти Литви означатимуть агресію проти блоку НАТО і отримають відповідь з боку США.

Про це заявив у своєму виступі у вівторок, 21 червня, речник Держдепартаменту США Нед Прайс.

За його словами, США в обов’язковому порядку підтримають країну-члена НАТО.

“Ми підтримуємо наших союзників по НАТО, ми підтримуємо Литву. Наша прихильність п’ятій статті НАТО – постулату, що напад на одного означатиме напад на всіх, — непорушна”, — заявив представник Держдепу.

Як повідомлялося раніше, від 18 червня Литва заборонила транзитне перевезення товарів і технологій, на які накладені санкції, між Росією та Калінінградською областю, що розташована між Литвою та Польщею. Це викликало істеричну реакцію в РФ, влада якої пригрозила “заходами у відповідь”.

Нагадаємо, Кремль розпочав військовий шантаж у серці східного флангу НАТО. У понеділок, 20 червня, Балтійський флот РФ почав позапланові навчання ракетних та артилерійських підрозділів у Калінінградській області.


Залишити коментар:


Останні новини: