Сотні автомобілів у чергах на польсько-українському кордоні: заробітчани масово повертаються до ЄвропиПісля свят багато українців повертаються на роботу у Польщу та інші країни Європи. Через це, на західному кордоні України перед пунктами пропуску на виїзд до Польщі утворилися кілометрові черги.

- джерело.

Це сезонне і очікуванні явище, адже після святкування новорічно-різдвяних свят українці повертаються на роботу до європейських країн, передає ТСН.
На усіх пунктах проп
уску у Львівській області, а їх шість, у чергах понад шість сотень автомобілів. Найбільша черга у пункті пропуску “Краковець”. Тут трикілометрова черга. Дехто із водіїв уже шосту годину проводить у довжилезній черзі з автомобілів.
“Шість годин майже. Дуже багато. Буває – година-дві. Найдовше стояли – дев’ять годин, а нині шість вийшло”, – розповідає Іван.

За денну зміну, а це дев’ять годин, українські прикордонники пропустили 450 автомобілів. Провели переговорили з польською стороною, аби ті теж, за можливості, забезпечили динамічний пропуск.
“Це накопичення прогнозоване. Збільшено кількість складу змін прикордонних нарядів. Здійснюється оформлення на всіх наявних смугах в пунктах пропуску. У пункті пропуску “Краківець” є чотири смуги руху для легкових транспортних засобів”, – розповів начальник відділення інспекторів прикордонної служби “Краківець” Сергій Веретільник.

Найбільші скупчення авто на пунктах пропуску “Шегиня” і “Краковець”, бо звідси через територію Польщі найзручніше діставатися до інших країн Європи. До слова, для виїзду до Польщі, крім сертифікату про вакцинацію, треба мати ПЛР-тести або антиген. Їх роблять і на самому пункті пропуску, і перед ним. Пік черг перед пунктами пропуску прогнозують на сьогоднішню ніч і на завтра. Втім, скупчення авто можуть виникати аж до кінця тижня.

Запис Сотні автомобілів у чергах на польсько-українському кордоні: заробітчани масово повертаються до Європи спершу з’явиться на Слово News.

Читайте також:Залишити коментар:


Останні новини: