Скандальну професорку Більченко відсторонили від занять через її антиукраїнські заявиПрофесорку культурології Національного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова Євгенію Більченко відсторонили від викладання через її висловлювання стосовно мовного закону та антиукраїнських заяв. Її викладені в публічному доступі лекції вивчаються експертами.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.

Інформує - джерело.

“Не звільнили. Не можуть мене звільнити: немає такої статті “за пост у фейсбуці”. Всі мої 28 навчальних програм – в порядку (так, вам не почулося). Тимчасово відсторонили від викладання. Вчуся в’язати гачком. Є спроба надати справі політичного оберту і від мовного цькування перейти до пошуку “неблагонадійної” інформації в моїх відкритих лекціях”, – заявила викладачка.

Перевіряючих вона називає “робочою групою невідомих експертів з невідомих мені організацій”.

Нагадаємо, навколо професорки Євгенії Більченко, яка викладає культурологію в національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова розгорівся в скандал, бо та переконана, що Україна – в полоні неонацизму, є американською колонією, в якій триває громадянська війна.

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь заявив, що на заяви скандальної професорки Більченко повинні реагувати правоохоронці.

Читайте також:Останні новини: