Скандальна викладачка Більченко каже, що її не звільнять: позиція університетуВикладачка Євгенія Більченко, відома своїми скандальними заявами щодо української мови, заявила, що ректор університету Драгоманова не звільнятиме її. Натомість значна частина викладачів та студентів вважають неприпустимим продовження її роботи.

- джерело.

Джерело: фейсбук Євгенії Більченкос

Викладачка розповіла про результати спілкування з ректором університету Драгоманова Віктором Андрущенком.

Позиція Більченко

Я отримала від нього запевнення, що він відповідає за свої слова і що він особисто не збирається мене звільняти,
– написала викладачка.

Мовляв, звільнення за політичні погляди з університету – це не його практика.

Що про це кажуть в університеті

Викладачка висловилася у своєму дописі у неприпустимій і неприйнятній формі проти української мови, українських громадян та української держави. Про це йдеться у заяві профспілки університету.

Такі висловлювання зустріли рішуче несприйняття зі сторони керівництва університету, студентського загалу та професорсько-викладацького складу університету,
– заявляють у профспілці.

Там також додали, що використання української мови в освітньому процесі та діловодстві є усталеною традицією і моральним переконанням членів колективу.

Значна частина студентів, представників студентських самоврядних організацій та викладачів заявили про неприпустимість роботи викладача з такими переконаннями.

Однак університет діятиме відповідно до законодавства. Питання розглянуть на засіданні профспілкового комітету, громадської організації “Просвіта”, на засіданні комісії з академічної етики та зборах інших представницьких і громадських організацій. За результатами планують проведення слухання на засіданні Вченої ради університету.

 

Читайте також:Останні новини: