“Штам “Дельта” розносять саме ці люди, не відрізнити від відомої хвороби”: академік про головне джерело вірусуШтам “Дельта” шириться Україною, а симптоми і ускладнення, котрі він викликає у інфікованих вже відчутно змінилися в порівнянні з початковим варіантом вірусу. Медики зазначають, що часто хворобу, викликану штамом “Дельта” можна сплутати з іншою недугою, і в цьому полягає небезпека.

- джерело.

Про це розповів академік, директор Інституту біохімії ім. Палладіна Сергій Комісаренко.

“Ми маємо справу з агресивним штамом коронавірусу. Перебіг захворювання та симптоми трохи відрізняються від тих, які були раніше. Він (“Дельта”-штам) дуже нагадує гостре респіраторне захворювання у важкій формі. Зрештою, люди не відразу можуть зрозуміти, чи захворіли на коронавірус, чи це просто застуда”, – каже академік.

За словами фахівця, активуються віруси, які були раніше занесені в організм, починається нежить, приєднується кашель. Утім, наголошує Комісаренко, у багатьох випадках COVID-хворі вже не втрачають відчуття запаху і смаку.

“Ніби-то це інше захворювання. Я думаю, це загальний принцип у світі, який дає змогу поширюватися вірусу”, – каже Сергій Комісаренко.

Детальніше дивіться у відео “ТСН”.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: