Шмигаль сказав, за якої умови в Україні знімуть обмеження і коли це може статисяВакцинація проти коронавірусу – шанс побороти пандемію і зняти обмеження.

- джерело.Карантин, який ввели задля стримування COVID-19, можна буде зняти у всій Україні, коли буде вакциновано щонайменше 70% населення.

Про це повідомив прем’єр Денис Шмигаль на брифінгу в Донецькій області.

“Вакцинація населення, 70% вакцинованого населення означає, що пандемія практично буде подолана, і ми взагалі зможемо знімати обмеження”, – зазначив Шмигаль.

За його словами, досягнути позначки у 70% вакцинованих вдасться, коли Україна досягне темпів по 1,5 млн щеплень на тиждень.

“Ми рахуємо, що 24 мільйони (громадян – ред.) – це доросле населення, яке мало би вакцинуватися на 100%, тобто 70% і більше – це хоча би 20 млн людей, яких хочемо провакцинувати до кінця року”, – висловився прем’єр.

Як приклад Шмигаль розповів про Моршин, де станом на зараз вакциновано 75% населення. За словами голови уряду, нині у Моршині з населенням майже 4 тисячі є 22 хворих на COVID-19, а в лікарні немає жодного хворого з коронавірусом.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: