Секс-скандал з Роналду: який строк загрожує футболістуЗірка команди Ювентус Кріштіану Роналду опинився в центрі скандалу про зґвалтування.Відомий італійський і португальський футболіст Кріштіану Роналду може опинитися в суді через справу про зґвалтування моделі.

- джерело.

Колишня модель Кетрін Майоргі заявляє, що Роналду зґвалтував її в 2009 році. У 2010 році Роналду підписав угоду з Майоргі за 375 тисяч доларів, за якою всі звинувачення з нього були зняті. Футболіст завжди наполягав, що секс між ними був за добровільною згодою.

Кетрін заявила в суд на футболіста в 2019 році. Тоді Роналду виправдали.

Однак у жовтні 2020 року справа знову відновилася. Як повідомляє The Mirror, Майоргі має намір знову довести винність Роналду. Звинувачення проти журналіста будується на тому, що модель не зрозуміла умови угоди з футболістом через свій “психічний стан”. Жінка постане перед судом Лас-Вегаса і пройде експертизу, яка перевірить її розумові здібності.

Якщо експертиза доведе розумові проблеми моделі, то Роналду знову постане перед судом. Він буде викликаний для давання показань у відкритому судовому засіданні.

Читайте також:Останні новини: