Розуміють один одного з півслова: 49-річна екс-дружина Бондарчука закрутила рoмaн з 27-річним фотографом (фото)


Екс-дружина режисера Федора Бондарчука 49-річна Світлана відшукала своє кoхaння. Її обранцем став 27-річний фотограф Сергій Табунів, пише “Сегодня”.

“Вони постійно проводять час разом, їздять відпочивати. У жовтні разом літали в Японію, там у Сергія основна робота. Ніхто навіть не помітив, як все закрутилося. А коли зв’язок став очевидним, не здивувалися. Пара, не дивлячись на різницю у віці, розуміє один одного з півслова”, – говорять близькі до пари друзі.

Вони познайомилися на світському заході, і між ними виникла симпатія, яка спочатку виявлялася в дружніх почуттях. Тому, Світлана у грудні запросила на день народження  Сергія Табунова, як доброго свого друга. Та незабаром після урочистості очевидці почали частіше зустрічати пару в різних закладах Москви.

Зaкoхaнi часто вибираються разом з улюблені заклади, гуляють по Москві, вже літали разом до Японії, де у Табунова основна робота. У пари багато друзів в творчих колах.

Читайте також: НЕПЕРЕВЕРШЕНІ МЕГАН МАРКЛ І КЕЙТ МІДДЛТОН З ПРИНЦАМИ ВІДВІДАЛИ РІЗДВЯНУ СЛУЖБУ (ФОТО)

Близькі друзі пари розповідають, що зaкoхaнi постійно проводять час разом і, не дивлячись на різницю у віці, розуміють один одного з півслова.

Користувачі Іnstаgrаm радіють і хвалюють нові стосунки розлученої журналістки.


Читайте також: