Російський циркач помер на очах у дітей: відео 18+ і подробиці НПВ одному з російських міст в бродячому цирку пітон задушив танцюриста зі зміями, подія потрапила на відео

Ролик опублікував на своїй сторінці в соцмережі блогер під ніком Krychek, невідомо, де був знятий інцидент, проте є підозри, що кадри потрапили до нас з Барнаула, Дагестану або Володимирської області.

«Десь під час виступу пересувного вуличного цирку. Артист хотів показати виставу з удавом. Удав був не в настрої і задушив циркача під композицію Дідюлі. Ну в принципі, теж шоу для діточок з батьками», – підписав блогер відео.

У коментарях під відео користувачі мережі почали обурюватися фактом існування цирків, багато перебували в шоці від реакції інших працівників цирку, а деякі стали міркувати, що надалі стало з жертвою нападу тварини.

«Ось і нах*я цирки ці? Пітон задушив придурка, пітон- змія, не розумна людина. І його швидше за все вбили бл*ть. І ось на кой хер. Жив би собі цей пітон спокійно в дикій природі, ні ж, треба бабки заробити і пару смертей від хижих звірів яких потім вб’ють. Ненавиджу виродків», «Ясен хрін.. сук тварину шкода.. їх там за*бувають, спокою не дають ніякого.. а потім трапляється таке лайно і їх з будь-якого приводу вбивають…».

«Ось тому і не шкода цього циркача. Теж свого роду природний відбір», «Що примітно, обосравшіся циркачі потягли труп кудись замість того, щоб почати його відкачувати. Комплекс неповноцінності не пропити!», «Відкачувати – то не головне! Головне прибрати подалі, шоби глядачі не злякались – бо це ж гроші», «Коли удав душить, він не тільки стискає все артерії, що кровопостачають в мозок, але і ламає хребет, пошкоджуючи спинний мозок», – пишуть користувачі.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: