Російський актор Дмитро Дюжев просить вибачення в України за дії влади

Мені соромно за нашу російську владу!!! “Прошу вибачення в України за ті, що зараз творити наша влада”Я не хочу війни так само як і багато людей в нашій країні, але мені соромно за ті що творити наша влада!Я завжди любив і поважав Україну як сильну країну!

Зараз багато зірок активно коментують ситуацію в Україні на своїх сторінках у соціальних мережах і я не хочу залишитися в стороні.

Я хочу звернути до чоловіків і жінок усього світу: не важливо хто вони зараз президенти країн або прості робітники. Мені з дитинства розповідали, що чоловік – це захисник.

А зараз мені страшно жити в своїй рідній країні, а так само страшно за Україну і за події, які в ній відбуваються. В моїй родині були розповіді про війну 41-45 року тому, що дід пішов воювати на фронт у 16 років, бабуся теж пережила в дитинстві жах війни і голоду. З їх слів війна це жах і страх,голод і смерть. Так невже ми можемо забути ті, що пережили наші предки і власними руками повернути хаос війни в наше життя і життя наших дітей. Я хочу щоб мої діти і майбутні онуки спокійно грали на вулиці, з радістю зустрічали ранкове сонце і бачили добрі сни вночі, дружили з діточками, не залежно на якій мові вони говорять російською або українською.

Я з покоління, яке виросло в СРСР і не вірю що тоді нас ЗМУШУВАЛИ дружити з усіма людьми інших національностей. Ні, ми просто жили не концентруючи уваги на національності не тому, що не поважали свою рідну російську і українську культуру, а тому, що ми були ДОБРІШИМИ і ЛЮДЯНІШИМИ. Я ціную українську культуру і звичаї, хоча і сам трохи говорю українською мовою.

У мене є РУШНИК, (можна сказати сімейна реліквія), якому вже 100 років. Рушник вишитий хрестиком, нитками чорного і червоного кольорів і передаючи цей рушник своїм дітям, хочу розповідати кім він вишитий і коли і при цьому говорити що чорний колір – це символ родючої багатій українській землі, а червоний колір символ нового життя процвітання країни. І не хочу щоб ці два кольори стали символом крові пролитої на українській землі. Ми цивілізовані люди, наше покоління виросло в мирний час і я вдячний за це своїм предкам. Що таке війна – це не природне явище, не стихія яка нам непідвладна – це ті, що ЛЮДИНА творити своїми руками, доводячи свою велич і міць.

А людина – це ЧОЛОВІК і ЖІНКА. Я думаю кожна мати незалежно який у неї дитина – дорослий чи ще малюк буде проти ВІЙНИ. МАТИ – це жінка, значить всі жінки проти ВІЙНИ. Залишаються ЧОЛОВІКИ. Кому вони хочуть довести свою велич і міць за допомогою війни? Своїм дружинам, своїм матерям, дітям – так нехай вони доведуть замість цього свою любов, повагу і ніжність. А ві ЖІНКИ в цей час оцініть і будете їх вважати найбільш сильними і розумними.

Та війна не потрібна!!!!!

Може сьогоднішня моя філософія не всім зрозуміла. Скільки людей стільки і думок, але просто мовчати вже немає сил. Я просто хочу щоб люди всього світу зрозуміли, що ми люди Однієї Планети і нам нічого ділити на неї, ми неповинні воювати, авчитися нарешті жити в світі, працювати, ростити дітей, створювати твори мистецтва, відпочивати і любити. І це все можливо, але тільки в світі без ВІЙНИ!

Україна ми з вами!!!!!!!

Щиро ваш:

Дмитро Дюжев.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: