Родичі брали штурмом, зігнали Нацгвардію: у лікарні в Одесі, де не забирають мертвих від коронавірусу, сталась НППрацівники Національної гвардії оточили лікарню №5 в Одесі. Все сталось через те, що родичі хворих нібито намагались взяти її штурмом.

Про це повідомили на на фейсбук-сторінці частини 3012 Національної гвардії України.

Відзначається, тепер біля лікарні цілодобово присутні працівники Нацгвардії. За даними ЗМІ, це сталось після того, як родичі хворих намагались взяти медичну установу штурмом.

Люди напередодні побачили у мережі кадри умов, у яких лікують від коронавірусу їхніх хворих родичів. А саме те, що тіла покійних навіть не встигають забирати з палат. І мертві лежать поруч із ще живими.

Родичі інфікованих хотіли передати своїм рідним ліки та просто побачити їх. Проте людей не пустили всередину.

Деталі скандалу довкола лікарні №5 в Одесі:

  •  Пацієнти з коронавірусом помирають, тому що не вистачає кисню, проте тіла померлих чомусь не поспішають виносити з палати. Відео у мережі опублікували волонтери.
  • Щодня до лікарні привозять щонайменше 50 пацієнтів з коронавірусом. Проте умов для лікування недуги у медичному закладі немає.
  • Очільниця благодійного фонду “Корпорація Монстрів” Катерина Ножевнікова зауважила, що її шокував стан справ у стаціонарі, коли вони доставили туди кисень.
  • Медики натомість усе заперечують.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: