ПриватБанк «розводить» людей на гроші: свою історію «розводу» на 134 тисячі розповів журналіст (відео)

Голова громадської організації «Дорожній контроль», журналіст Ростислав Шапошніков, який через жорстку опозицію до президента України Петра Порошенка, та аби уникнути арешту, емігрував до США, розповів свою історію «розводу» ПриватБанком.

Борг Ростислава наразі складає 134 тисячі гривень. «Якщо у вас колись була картка ПриватБанку, і вона в вас давно закінчилась, це не означає, що за допомогою неї не можна робити платежі. Більше того, це можна зробити без вашого відома.

Так, ситуація виглядає наступним чином. Коли ви приходите до цієї банківської структури, вам дають звичайну картку без вашого фото та даних. Згодом ви отримуєте особисту картку, на якій зазначено ваші ім’я та прізвище, ї ваше фото. Багато років тому так зробив і я: відкрив в Приваті дебетний рахунок. Мені видали спочатку моментальну карту без імені, а потім іменну картку.

Термін придатності цих карт закінчився ще в 2017 році. Карти вже не дійсні, але рахунок є активним. Зайшовши нещодавно в Приват24 я дізнався, що 30 вересня 2018 року зі моєї дебетової карти здійснений платіж на суму 4 726.88 дол або 133 905.95 грн.

Транзакція вказана в списку іменної карти, але в описі зазначено, що покупка була здійснена з карти без імені * 2764. Мало того, що цієї карти у мене немає в списку карт Приват24, так цієї карти у мене немає в наявності!

Коли я почав розбиратись, то зрозумів, що карти без імені * 2764 – це моментальна карка, яку колись видав мені ПриватБанк. Коли я поїхав в США в 2015-му році, ця карта залишилася лежати у мене вдома в Києві та термін її придатності закінчився 06 17. Я попросив своїх рідних сфотографувати цю моментальну картку на фоні свіжого номеру якоїсь газети, щоб мати підтвердження, що картка в Києві, і строк її дії дійсно минув.

Я написав в службу підтримки і мені дали адресу, де було зроблено платіж. Виявляється, це СТО в Лас-Вегасі! Тобто, якась людина зайшла в це СТО, що знаходиться, підкреслюю, в Лас-Вегасі, та розрахувалася карткою, дія якої закінчилась, і яка знаходиться в Києві! Сам я 30 вересня 2018 року перебував в Флориді.

Більш того, на рахунку у мене було близько 2000 грн, а ПриватБанк дозволив провести трансакцію на суму 133 905 грн! Цим самим Приват Банк загнав мій дебетовий рахунок в мінус -131 395.55 грн. Відповідно, я написав скаргу в Приват банк, а служба підтримки повідомила мене, що буде оскаржувати транзакцію до 120 днів.

І мене зараз цікавить, як можна було розрахуватися в магазині на СТО в терміналі карткою, термін дії якої давно вийшов і фізично вона знаходиться в Києві. Щодо того, як могли дізнатися номер картки, і те, що вона належить саме мені – людині, яку дуже «люблять» в Україні влада різних рівнів? Справа в тому, що номер я вказував в описах під відео на YouTube та на сайті «Дорожнього контролю» для тих, хто хотів би допомогти громадській організації.

Тож наразі я чекаю на результати перевірки»

Джерело.

Читайте також:Останні новини: