Притула жорстко висміяв виступ Сергія Лазарєва на “Євробаченні-2019”Сергій Притула жорстко висміяв виступ Сергія Лазарєва на пісенному конкурсі “Євробачення-2019”.

Фінал міжнародного пісенного конкурсу в Україні транслювали телеканали СТБ та UA: ПЕРШИЙ. Беззмінним коментатором конкурсу є телеведучий Сергій Притула, який гостро відкоментував виступ Сергія Лазарєва.

За його словами, в Росії назвали причину того, що співак скотився з 1 місця букмекерів на 8. Експерти РФ упевнені, що в цьому винна постановка на пісню Scream, яка не вразила глядачів.

“Даремно кажуть, що у Сергія Лазарєва погана постановка. По-моєму, він без проблем міг би виграти у нас, наприклад, на конкурсі “Молода Галичина”, – сказав Сергій Притула.

Також Притула жорстко пожартував над піснею представників Словенії – дуету Zala Kralj & Gasper Santl.

“Якщо ця пісня виграла Національний відбір, то якими ж були ті, хто гірше? Ви знаєте, коли Андрій Данилко сказав, що під пісню KHAYAT на Національному відборі йому хотілося заварити чаю, то я під час цієї композиції хотів дати словенському дуету гроші на весілля”, – прокоментував Притула.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: