Через Коломойського США можуть припинити підтримувати Україну, – політикВід стосунків Коломойського і Зеленського залежить вирішення війни на Сході.

Про це у коментарі ІА “Вголос” сказав політик, доктор юридичних наук Степан Гавриш

“Оскільки Коломойський є транснаціональним гравцем, який може впливати на світову політику. Не випадково Джуліані, особистий адвокат і друг Трампа, який розіграв виставу зі своїм приїздом в Україну, заявив про Коломойського як негативного персонажа в оточенні новообраного Президента України. Коломойський може бути бар’єром на шляху залучення США в переговори щодо миру на Донбасі.

Бо у мене складається враження, що Трамп зацікавлений у залученні США у цей процес. І Україна може використати цю ситуацію, щоб покінчити із проросійським «нормандським форматом», де ми фактично ведемо переговори з Росією та її бізнес-партнерами – Францією, котра наполягає на поверненні РФ у Раду Європи та знятті санкцій, та Німеччиною, котра будує «Північний потік-2», що позбавить Україну можливості транспортувати газ у Європу. А тому Зеленському слід залучатись підтримкою США та все ж позбутись впливу Коломойського”, – пояснив політик.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: