Прикарпаття на порозі «червоної» зони»: в одному із пунктів вакцинації Івано-Франківська ажіотаж (ВІДЕО)В Івано-Франківській обласній державній адміністрації пояснили, чому упродовж останнього тижня у пунктах вакцинації утворюються черги.

- джерело.

Зокрема, в одному із пунктів вакцинації Івано-Франківська шалений ажіотаж, повідомляє Фіртка.

Тут у черзі майже дві сотні охочих зробити щеплення. Натомість працює лише одна бригада медиків. Утім, у департаменті охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА переконують, масових скупчень можна уникнути.

Крім того, упродовж дня у цей пункт щеплення додали ще дві бригади медиків і провакцинували кожного, хто прийшов імунізуватись.

«Попри те, що кількість охочих щепитись зросла, Прикарпаття на порозі «червоної» зони», – наголошує заступниця головного санітарного лікаря області Тетяна Джус.

Окрім того,​​ з 21 жовтня в Україні оновились правила міжрегіональних перевезень. Тепер для поїздок між областями й водії, й пасажири повинні мати сертифікат, негативний ПЛР-тест або тест на антиген. Люди кажуть, це створює незручності. Утім розуміють, таким чином можна перервати ланцюг захворюваності.

У потягах провідник при посадці перевіряє у пасажирів паспорт, квиток і COVID-сертифікат або тест. У разі відсутності на проїзд можуть не впустити. Також дотримання карантину на транспорті контролює поліція. Правоохоронці мають право проводити вибіркові перевірки наявності у пасажирів і водіїв COVID-документів.

До слова, на дітей ця вимога не поширюється.

Більше у сюжеті ТРК “РАІ”:

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: