Прикарпатцю, який тричі крав віскі в супермаркеті, загрожує понад три роки позбавлення воліСнятинський районний суд виніс вирок прикарпатцю, який крав алкогольні напої у супермаркеті в місті Снятин.

- джерело.

Про це повідомляє Фіртка з посиланням на Галичину.

Обвинувачений вже мав судимість за крадіжку за вироком Івано-Франківського міського суду.

27 квітня 2021 у супермаркеті за адресою вул. Шевченка,97 у м.Снятині із виставкових стелажів магазину чоловік взяв одну пляшку віскі, помістив її під свій верхній одяг та пройшов повз касу магазину, не здійснюючи оплати за вказаний алкогольний напій, та із ним покинув приміщення магазину. Таким чином, завдав шкоду магазину на суму 277 гривень.

29 квітня 2021 року у цьому ж магазині викрав ще одну пляшку віскі, яку виніс під верхнім одягом. Таким чином, завдав шкоду магазину на суму 277 гривень.

29 квітня 2021 року обвинувачений знову прийшов у цей же магазин і намагався винести ще одну пляшку віскі, але цього разу його затримала охорона закладу.

Обвинувачений у судовому засіданні вину визнав. Пояснив, що перебуваючи в супермаркеті, із виставкових стелажів магазину викрав пляшку віскі, яку сховав у кишеню куртки. Через декілька днів, перебуваючи у цьому ж самому магазині, знову викрав пляшку віскі, сховавши її під свій верхній одяг та не здійснюючи оплати покинув приміщення магазину.

Коли втретє мав намір викрасти алкогольний напій його затримав із пляшкою віскі на виході працівник охорони вказаного магазину. Чоловік щиро кається у вчиненому.

Суд визнав його винним. На підставі ч. 1 ст. 71 КК України шляхом часткового складання невідбутої частини за вироком Івано-Франківського міського суду від 9 серпня 2021 року, призначив остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк три роки вісім місяців.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: