“Позбавити виплат пенсіонерів”: Скандальна заява Тягнибока не на жарт розлютила українців


Голова ВО “Свобода”, народний депутат Верховної Ради III, IV і VII скликань, Олег Тягнибок в ефірі телеканалу ZIK заявив, що військові пенсіонери повинні бути позбавлені пільг і пенсій, оскільки служили окупаційному комуністичному режиму.

Всі ці радянські так звані ветерани, які отримували величезні пільги під час окупаційного режиму, який називався Українська Радянська Соціалістична Республіка, вони отримували непомірні пенсії, в порівнянні з іншими пенсіонерами, вони взагалі повинні бути позбавлені, як представники окупаційного режиму, будь-яких матеріальних дотацій сьогодні, при теперішній українській владі. “, – зазначив Олег Тягнибок.

При цьому користувачі Фейсбуку, вважають таку заяву як мінімум дивним, враховуючи минуле самого політика і його батька.

“Я служив 13 років в Українській РСР, українському народові, і 14 років в Україні, українському народу. А Тягнибок, кому служив і скільки? Нехай надасть свою біографію, ми подивимося! Думаю, що народ відкрив очі, зрозумів хто, є хто! Результатом були, останні вибори в парламент! “, – запитує Арсен Погосян. Користувачі радять також екс-комсомольцю Тягнибоку не забувати про свого батька. “А його батя кому служив? А він забув, коли в армії був в комсомолі і хто його вивчив, для чого розхитувати світ в Україні? Не розумію! “, – пише Микола Кірічатий.

“Так його батя був медиком в спортивній команді і вивозив її за кордон на змагання, а як відомо такі люди стукали товаришам з Контори Глибинного буріння. Я впевнений на 100 відсотків, що і синок продовжив цю справу “, – відзначає Олександр Коваленко.

Джерело.


Читайте також: