Поїхала на заробітки і зникла: рідні просять допомогти відшукати мешканку ПрикарпаттяПоїхала на заробітки і зникла: рідні просять допомогти відшукати мешканку Прикарпаття

- джерело.

«Максимальний репост! Прошу щиро від душі всіх небайдужих, допоможіть знайти маму — Марію Лохманюк! У жовтні 2020 виїхала в Німеччину в місто Штутгарт! З її слів їхала на завод з виготовлення дитячого харчування! На зв’язок не виходила, а тільки відписувала на вайбер! А з лютого 2021 року взагалі не з’являється в мережах! Не маємо ніякої інформації про неї! Прошу, може комусь щось відомо, повідомити!!! Дуже важливо, бо жити в невідомості дуже важко!», – повідомляє Надія Дикан.

Також вона додала, що маму шукали й раніше, просто не зверталася у фейсбуці.

«Якщо тепер тільки написала допис, то це не означає “що аж тепер шукають”… Просто не виставляла напоказ, бо не вірю в силу фейсбука і знаю, що в людей своїх проблем вистачає… Але вже іду на крайнощі… Повірте, там є дуже багато нюансів, тому я не писала у «Фейсбуці»… Ця тема закрита… Як є, так є. З Божою допомогою зобов’язана її знайти», – зазначила пані Надія.

Сообщение Поїхала на заробітки і зникла: рідні просять допомогти відшукати мешканку Прикарпаття появились сначала на NEWS TiME.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини:
Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *