Потужні бурі та похолодання: березень ще подратує українців



Синоптики прогнозують зміну погоди

- джерело.

Українців погода на найближчий тиждень порадує потеплінням, однак до середини місяця в деяких областях залишиться прохолодна погода.

Відомо, що у п’ятницю 9 березня вдень, температура повітря на заході і півдні прогріється до 9 градусів, на північному сході стовпчик термометра не підніметься вище +4. По всій території країни очікується дощ, який місцями буде чергуватися зі снігом. Вночі синоптики прогнозують заморозки.

На вихідних 10-11 березня сонячна погода очікується на заході та півдні країни, температура повітря підніметься до 10 градусів тепла, у той час як на північному сході очікується дощ зі снігом і максимальна температура +6.

З приходом нової тижня синоптики прогнозують зміну ситуації – очікується похолодання. В східних областях температура повітря опуститься до -2, вночі – до -10. При цьому, на північ, південь і схід країни, прийде сонячна погода. На захід прийдуть дощі, температура повітря вдень у середньому становитиме +8, місцями підніметься до 13 градусів, вночі може опуститься до 0.

Разом з тим у березні прогнозують відразу три потужні магнітні бурі. Так, за даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, всі три магнітні бурі накриють Землю вже починаючи з 15 березня. До 18 березня буде пік першої магнітної бурі. Інші дві прийдуть з інтервалом у 2 дні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в суботу, 10 березня, погода в одну частину України принесе тепло і сонце, а в іншу – дощі і навіть нічні опади у вигляді мокрого снігу. Так, сонячно буде у західних областях, а похмуро і з дощами – на сході і півночі. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко.

Вона сказала, що 10 березня в Сумській, Харківській, Луганській, Донецькій та Полтавській областях буде помірний мокрий сніг. Як повідомила синоптик, це призведе до ускладнення на дорогах. Тому, рекомендують користуватися громадським транспортом.

Як повідомляв портал “Знай.uа” в останні місяці зими українці все частіше відчувають згубні наслідки хронічної втоми і зниження імунітету. Вітамінів, накопичених протягом літнього періоду, організму не вистачає. Лікар-імунолог Олег Назар вважає, що позбутися від негативного впливу просто, достатньо лише вчасно пристосуватися.


Читайте також:


Залишити коментар: