Порошенко “похвалився” Байдену, що вдвічі підняв ціни на комунальні послуги для українцівКИЇВ. 19 травня. УНН. П’ятий Президент України Петро Порошенко у травні 2016 року похвалився віце-президенту США Джо Байдену, що підняв тарифи на комунальні послуги в країні на 100%, що на 25% більше від того, що вимагав МВФ. Про це стало відомо із запису розмови Порошенка та Байдена від 13 травня 2016 року, яку представив нардеп Андрій Деркач, предає УНН.

“Протягом трьох останніх тижнів, ми продемонстрували дійсно значний прогрес у сфері реформ. Ми проголосували за 100% тарифу, попри те, що МВФ очікував тільки на 75%. Ми запустили реформу Держпідприємств. Ми запустили реформу щодо цін на ліки, знявши всі перешкоди”, – зазначив він.

Зазначається, що такі дії були виконанні для того, щоб Україна могла отримати транш в 1 мільярд доларів.

Так, за словами народного депутата Андрія Деркача, який оприлюднив аудіозаписи розмов, в ході цих розмов також від Порошенка вимагали звільнити на той момент генерального прокурора Віктора Шокіна.

Нагадаємо, ексгенпрокурор України Віктор Шокін заявляв, що розслідування проти фірми Burisma, де працював син колишнього віце-президента Сполучених Штатів Джо Байдена, припинили “через страх перед США”.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: