Поpошeнкo в крuтuчнoмy стані: українцям повідомляють дійсно сeнсaцiйнy нoвuнy

Екс президент України Петро Порошенко відчуває, що за ним ось-ось прийдуть і заберуть на автозаку в СІЗО.

Останнім часом олігарх Петро Порошенко виглядає вкрай роздратованим, втомленим і апатичним. Видно, що він сильно переживає, а підтримка його партії стає все менше і менше.

Нова влада вирішила вчинити дуже хитро. Вони вимотують Петра Порошенка і в кінцевому підсумку олігарх сам приведе слідчих туди куди треба.

Лава потенційних VIP-підсудних вчора поповнилася ще одним колишнім -екс-заступником міністра економіки Бровченко, який найтіснішим чином пов’язаний з бізнесом Порошенко і Ахметова. На ній вже «сидять» міністри Гройсмана, нардепи минулого скликання, бізнес-партнери Порошенко.

Хто наступний?

Сьогодні був затриманий екс-заступник міністра економіки Юрій Бровченко, якого підозрюють в нанесенні масштабного шкоди обороноздатності України в змові з екс-президентом Порошенко.

Чиновник уряду Гройсмана поповнить умовну лаву підсудних, де вже «сидять» нардеп Сергій Пашинський , ексміністр Володимир Омелян , ще один колишній заступник міністра Юрій Гримчак , нардеп Ярослав Дубневич, а також бізнес-партнер, колишній заступник секретаря РНБО і близький друг Петра Порошенка Олег Гладковський, та інші.

У черзі стоїть і сам Петро Порошенко. Частина суспільства сприймає таку активність правоохоронних органів як довгоочікуване і давно обіцяне встановлення справедливості. Частина – як помста народу України за звірства олігархічного режиму Порошенко.

Ближче до півночі 22 жовтня проти Петра Порошенка порушили ще одну кримінальну справу.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ, передають « Українські новини ».

«Детективи НАБУ внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 367 Кримінального кодексу», – йдеться в документі.

Стверджується, що справу відкрили за виконання рішення Вищого антикорупційного суду, який зобов’язав НАБУ почати розслідування.

Таким чином правоохоронці розслідують 13 епізодів проти Порошенка і як тільки прийде момент Петра Порошенка схоплять.

20 жовтня 2019 року світові ЗМІ вибухнули інформацією про те, що екс-президент України Петро Порошенко вивозить коштовності зі свого заміського палацу:

З палацу олігарха Петра Порошенка під Києвом вивозять майно.

Про це повідомляють авторитетні світові ЗМІ.

Офіційна версія – олігарх переїжджає зі свого палацу в інше місце.

Неофіційна – підозрюваний у військових злочинах олігарх Петро Порошенко рятує майно від арешту.

Після серії гучних затримань членів злочинної банди, Петро Порошенко вирішив убезпечити свої картини і коштовності.

Він відчуває, що за ним ось-ось прийдуть. Уникнути покарання вже не вдасться і це очевидний факт …

Джерело.

Читайте також:Останні новини: