“Померлий” від COVID-19 чоловік повернувся додому: родичі в шоці, адже пройшла кремаціяВ Індії сім’я кремувала чоловіка, який помер від коронавірусу, а через кілька днів після цього він повернувся додому.

- джерело.

Про це повідомляє NDTV.

Чоловік потрапив до лікарні через коронавірус, хвороба у нього протікала у важкій формі і приблизно через тиждень лікарі повідомили, що він помер.

Через коронавірус в країні не можна підходити близько до померлих, його тіло зберігали в окремій кімнаті і показали родині здалеку. Ймовірно, саме це стало однією з причин незвичайної ситуації.

Родичі вже віддали тіло на кремацію і приготувалися провести спеціальний обряд, як раптом їм з лікарні подзвонив лікар, і розповів, що чоловік повністю видужав і його можна забрати додому.

“М’яко кажучи, ми були в шоці. Приїхали в лікарню, переконалися, що він насправді живий, і забрали його додому. Без поняття, кого ми кремували”, – розповів син чоловіка.

Пізніше з’ясувалося, що в сусідній палаті з ним лежав ще один схожий літній чоловік з коронавірусом, мабуть лікарі переплутали медичні картки і повідомили про смерть пацієнта не тій родині.

Читайте також:Останні новини: