Поліція побила жінку, бо вона відмовилася зняти хрестикПравославну активістку Ольгу Шаліну побили в відділку поліції Москви, насильно знімаючи з неї натільний хрест.
Про це повідомив у своєму блозі її соратник Дмитро Цоріонов, відомий також на прізвисько Енте, колишній лідер лояльного до РПЦ руху “Божа воля”, який нині очолює рух “Декомунізація “, пише Credo.Press.

Пише - джерело.

“Під час огляду, – розповідає Дмитро Цоріонов, – Ольгу без законних підстав попросили зняти натільний хрестик, аргументуючи тим, що вона” може на ньому повіситися “. Ольга відмовилася, і після цього черговий разом з двома працівниками поліції відтягли її в коридор, де не було камер. Там вони без понятих, із застосуванням сили зрізали хрест. При цьому всі поліцейські були чоловічої статі, хоча за законом проводити якісь дії із затриманим можуть тільки працівники однієї з ним статі”.

У результаті насильницьких дій на тілі Ольги Шаліної залишилися гематоми, вона має намір притягнути до відповідальності чергового і двох співробітників поліції. Як зазначає Енте, “Ольга не скоїла ніякого правопорушення” і була доставлена ​​в поліцію на незрозумілих підставах.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: