Поліцейські вирахували колекторів, які тероризували вчителів непристойними фотоВ одній із шкіл Броварів педагогічний колектив шантажувала група колекторів через непогашений борг. Про це повідомляє поліція Київської області.

- джерело.

Колектори погрожували вчителям у Броварах – їх затримали, фото - фото 1


Працівники навчального закладу повідомили правоохоронцям, що невідомі почали надсилати всьому колективу школи погрози, а від директора вимагали звільнити одну з учителів.

Колектори психологічно знущалися з педагогів, надсилаючи жалобні картинки. Як засіб для шантажу зловмисники розміщували у соціальних мережах фотографії порнографічного характеру.

Як розповів начальник поліції Київської області Андрій Небітов, зловмисники використовували особисті дані вчителів для виготовлення порнографічних матеріалів та розсилали їх батьківськими чатами. Внаслідок такого тиску одна із співробітниць школи звільнилася.

Як вдалося з’ясувати поліції, колекторський кол-центр перебував у Дніпрі, звідти колектив школи та отримував погрози. У штаті правоохоронці встановили понад 30 осіб, а під час обшуку вилучено близько 40 одиниць комп’ютерної техніки.

За цим фактом поліція порушила кримінальну справу. Здирникам загрожує до 5 років позбавлення волі.

 

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: