“Погрожує мене…”: Саакашвілі заявив, що його хочуть вбити і назвав ім’я замовника


Колишній очільник Одеської ОДА та лідер “Руху нових сил” Міхеїл Саакашвілі переконує, що полковник ФСБ та екс-міністр держбезпеки Грузії Ігор Гіоргадзе погрожує його вбити.

Відповідний допис з’явився на його сторінці у Facebook., передає Корупція.Інфо

Так, за словами політика, Гіоргадзе на початку 90-х років XX століття вже був організатором гучного теракту проти другого грузинського президента Едуарда Шеварднадзе та робив це за завданням Москви.

“Тоді Шеварднадзе дивом врятувався, але багато людей постраждало. Зараз з Москви, на декількох російських каналах, він загрожує мене вбити. Мабуть, тимчасово досягнувши своєї мети вислати мене з України, Путін зараз хоче, щоб я і в Європі не особливо був активним, а більше був зайнятим власною безпекою”, – підкреслює Саакашвілі.

Як доказ лідер “Руху нових сил” опублікував фрагмент інтерв’ю Гіоргадзе відомому телеведучому Леоніду Якубовичу, на якому той зазначає, що “з імовірністю у 80 відсотків і навіть у 85 відсотків Міхеїл Саакашвілі не помре своєю смертю”.

“Я думаю, що ордер, який видала грузинська влада на переслідування Саакашвілі, все ж буде затребуваним, але якщо до цього часу Саакашвілі доживе. Є 15-20 відсотків, що він загальмує, що дуже-дуже сумнівно”, – підкреслює

Це полковник ФСБ, Ігор Гіоргадзе, який у 90-их роках здійснив теракт проти Едуарда Шеварднадзе за завданням Москви. Тоді Шеварднадзе дивом врятувався, але багато людей постраждало. Зараз з Москви, на декількох російських каналах, він загрожує мене вбити. Мабуть, тимчасово досягнувши своєї мети вислати мене з України, Путін зараз хоче, щоб я і в Європі не особливо був активний, а більше був зайнятий власної безпекою, тобто, щоб я «тормознув». Як кажуть у нас в Одесі – не дочекаєтесь!—Это полковник ФСБ, Игорь Гиоргадзе, который в 90-ых годах осуществил теракт против Эдуарда Шеварднадзе по заданию Москвы. Тогда Шеварднадзе чудом спасся, но много людей пострадало. Сейчас из Москвы, на нескольких российских каналах, он угрожает меня убить. Видимо, временно достигнув своей цели выслать меня из Украины, Путин сейчас хочет, чтобы я и в Европе не особо был активен, а больше был занят собственной безопасностью, то есть, чтобы я «тормознул». Как говорят у нас в Одессе – не дождётесь!

Gepostet von Mikheil Saakashvili am Mittwoch, 21. Februar 2018

Джерело.


Читайте також: