Павлік здався Созаєвій після чергового скандалу з Рєп’яховою: “Віддам усе, що нажили”. ВідеоУкраїнський співак Віктор Павлік заявив, що віддасть ексдружині, танцівниці Ларисі Созаєвій “усе, що вони нажили”, оскільки не готовий більше терпіти “нападки” жінки на його нинішню обраницю Катерину Реп’яхову. Він поставив крапку у скандалі після того, як Реп’яхова звинуватила Созаєву в атаці ботів на свій акаунт.

- джерело.

Сімейний скандал навколо Віктора Павлика

Новий поворот у публічних сімейних розбірках відбувся 25 листопада. Почалося все з того, що молода дружина Павліка написала в Instagram, що її “хочуть знищити”.

“Мене, мою блогерську діяльність, мою працю, мою репутацію та всі мої вкладення в десятки тисяч доларів”, – уточнила Реп’яхова.

Вона заявила, що ворог і недоброзичливець у неї один, натякнувши на Созаєву. Та нібито “не може вибачити успіхи” Реп’яховій і “відкрито бажає її сім’ї все життя жити на орендованих квартирах”.

За словами коханої артиста, її рекламодавців у соцмережі кілька днів поспіль атакують ботами.

Листування про атаку з рекламодавцем

“Спочатку в мене була істерика, сльози, нерви, страх. Але я опанувала себе. Не Instagram-ом єдиним… Цей випадок – чудова можливість створити свою справу за межами Instagram”, – написала Реп’яхова.

Повний пост Реп'яхової


Після цього Созаєва відповіла “суперниці”. Вона записала відео, назвавши Реп’яхову “нешановною”, “дуже дивною жінкою” та “дуже нахабною, холоднокровною тварюкою”.

Колишня дружина Павліка наголосила, що Реп’яхова зациклена на ній. Созаєва також нагадала, що дівчина шість років тому вкрала в неї чоловіка, хоча той нібито не хотів іти.

“Справа навіть не в цьому. Це правильно, що він пішов. Я дуже рада, що він нарешті знайшов людину, гідну собі”, – з іронією сказала екскохана співака.

Вона сказала, що Реп’яхова ревнує і говорить багато неправди про неї, а також не дозволяє своєму нинішньому чоловікові контактувати з нею.

“У тебе істерика щоразу, коли вимовляється моє ім’я”, – звернулася Созаєва до Реп’яхової.

Вона додала, що Реп’яхова “спокійно готувалася до весілля”, коли син Павліка Павло вмирав. Созаєва наприкінці попросила “суперницю” дати їй спокій.

Після цього відео в ситуацію втрутився сам Павлік. Він заявив, що хотів піти від ексдружини й “не шкодує ні про що”. При цьому він запевнив, що поважає колишню і вдячний їй багато за що.

“Я підтримував її завжди, все, що від мене залежало. А іноді навіть проти волі моєї нинішньої дружини. Але! Ще раз бачити образливі слова від колишньої у бік моєї дружини я не маю сил”, – заявив співак.

Він звернувся до Созаєвої і сказав, що віддасть їй усе, що вони нажили. “Мені нічого не потрібно, головне, будь щаслива! Дуже тебе прошу! Просто будь щаслива. І далі я тобі нічого не винен”, – закінчив свій пост артист.

Відповідь Павліка

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: