Партія Зеленського вляпалася у скандал: ветеран АТО розкрив правду про “Слугу народу”


Партія Володимира Зеленського «Слуга народу» пропонувала місця в своїй політсилі за гроші

Своєю історією з телеканалом «Прямий» поділився ветеран АТО, активіст Олександр Редько. За його словами, йому запропонували вступити в партію президента в якості мажоритарника. Активіст вже був готовий зробити це, коли з’ясувалося, що все не так просто.

За словами Редько, представники «Слуги народу» зажадали у нього грошей за місце в партії.

«Мене запитали: чи готовий ти виділити на передвиборну кампанію як мажоритарник від “Слуги народу” бюджет приблизно 300 000 доларів? Я був трохи здивований. Це була несподівана сума для мене», – розповів активіст.

Читайте також:  Відбійник наскрізь пробив автомобіль і дитину: Страшна аварія на Харківщині, загинула 9-річна дівчинка

Він заявив, що поцікавився у представників партії, на що йдуть такі гроші, проте так і не почув нормального обґрунтування.

«Я сказав, що якщо цю суму будуть платити всі мажоритарники і якщо ця сума буде йти як відкритий бюджет, то я знайду такі гроші. Але я не розумію на що може піти такий бюджет, оскільки я бачив передвиборний бюджет передвиборної кампанії президента. Ну мені сказали, що частина повинна йти на Київ, частина на центральне телебачення, частина…Я сказав: це велика сума, де можна побачити обгрунтування?», – обурився Редько.

Джерело.


Читайте також: