НЛО чи ангели: в небі зняли щось неймовірнеНа записі трюків літака в Аргентині розгледіли НЛО. Відео було знято на смартфон

- джерело.

Кажуть, що люди дуже рідко бачать НЛО, тому що ці примарні апарати літають дуже швидко і до того ж вміють маскуватися. Навіть відеокамери з хорошим розширенням часто вихоплюють їх не більше, як серпанок або півтінь, що вже тут говорити про людське око з його недосконалою природного «оптикою», повідомляє Esoreiter.

Саме відео з рідкісним НЛО ми і пропонуємо вам переглянути. Його зняв аргентинець Густаво Галарза з міста Мар-дель-Плата, який в один прекрасний лютневий день відправився на велосипеді подивитися авіашоу, а потім, захоплений настільки видовищними повітряними трюками льотчиків, став знімати ці літаки-акробати на свій iPhone.

І тільки вдома, переглядаючи записи в уповільненому режимі, Густаво помітив на одному з відеоепізодів вищого пілотажу, як над хвостом літака з’являється щось загадкове – білий, дуже схожий на легку хмарку, об’єкт, який на фантастичній швидкості йде вправо і трохи вгору.

Що це, запитує автор відеоролика? Подивіться відео і спробуйте відшукати поглядом цей загадковий НЛО. Це не так-то просто, якщо не скористатися підказкою (на 13-й секунді). Справа в тому, що Галарза чи то не зміг, чи то зробив це спеціально (для інтриги), але не привніс у свій відеоролик стрілки або який-небудь інший вказівник, що вказує на легкий білуватий непізнаний літаючий об’єкт. Шукайте, мовляв, самі, я знайшов!..

Причому, навіть коли ви знайдете цей НЛО на тлі білястого неба, важко навіть сказати, що це таке – апарат прибульців чи ангел пролетів у повітрі.


Читайте також:


Залишити коментар: