Німеччина бореться за українських заробітчан: “ніяких формальностей”



Ведуть боротьбу за українців: роботодавці ЄС вийшли на найголовніші заходи

- джерело.

У Німеччині з початку 2020 року втуплять в силу послаблення умов з метою залучення кваліфікованих працівників з держав, які не входять до Європейського Союзу, про це сповіщає Обозреватель.

У слідстві подібних операцій Польща може втратити половинку українських співробітників, які попрямують в сусідню Німеччину.

Також зауважується, то що з метою того щоб влаштуватися в службу до Німеччини необхідно володіти німецькою мовою на середньому рівні і мати диплом середньої спеціальної освіти. Наприклад, документ ПТУ можливо підтвердити раніше перебуваючи в Німеччині і за спрощеною процедурою.

Закон про імміграцію кваліфікованих співробітників розширюється в головну черговість на працівників таких спеціальностей, а саме:

Чиї спеціальності входять в німецький довідник спеціальностей – 62 професії і підгрупи. Зокрема, конструктор, механік, будівельник, медичний попечитель, шеф-кухар, водій TIR, зварювальники, електрики і т. Д. Перелік полягає з більш дефіцитних професій у Німеччині. Але влада зберегла за собою можливість вводити в нього зміни, в разі якщо в та чи інша сфери виникне спад і звільнення.

Хто затвердив власний диплом. Операцію легалізації полегшать, пройти шлях можливо стане на місці, в Німеччині. Влада обіцяє вберегти від казенних формальностей.

Хто володіє німецькою в ступеня В2 (вище середнього). Раніше міністр праці Німеччини Хубертус Хайль заявляв, то що значного рівня володіння мовою вимагати не стануть, але знань повинно бути досить з метою діяльності по власній професії.

Що Німеччина дає взамін:

Службу спільно з видом на проживання.

Півроку на відбір роботи в Німеччині. Прилаштуватися на роботу зараз стане можливо після прибуття в державу, з метою даного передбачається піврічна робоча віза. Тільки одне, жити все без винятку даний час необхідно буде за власний рахунок, соціальна підтримка в подібних варіантах не враховано.

Відмова від тесту ринку праці. Надалі жителі Німеччини і ЄС не будуть володіти перевага згідно порівнянні з жителями інших країн присутність прийомі на роботу.

При цьому власникам вищої освіти Німеччина раніше вже давно дає таким чином звані візи з метою пошуку діяльності. Вони відповідають цим, про яких, розповідається в законі 2020 року.

Відзначається, що в 2018 р Німеччина вступила в трійцю держав, що пропонують максимальну кількість робочих зон українцям. А за минулі 30 діб стала фаворитом, запропонувавши українським претендентам 195 посади. Заробітна оплата – погодинна, в звичайному 7-7,5 валюта в час, помірний прибуток – 1500 валюта в месяцок в зв’язку з опрацьованих часів.


Читайте також:


Залишити коментар: