Не йдіть до лікарів, вмирайте вдома: МОЗ оприлюднило жорстке звернення до “COVID-атеїстів” (відео)Лікар порадив тим, хто не вірить в коронавірус, влаштуватись волонтерами до лікарень і побачити все на власні очі.

Лікар-анестезіолог Сергій Дубров звернувся до так званих «атеїстів COVID-19», які заперечують існування хвороби або сумніваються у її реальній небезпеці. Фахівець закликав таких громадян у випадку захворювання не звертатись за допомогою і «помирати вдома».

Звернення лікаря оприлюднено у верифікованому МОЗ Telegram-каналі «Коронавірус_інфо».

Зокрема Дубров запропонував тим, хто не вірить в коронавірус, влаштуватись волонтерами до «ковідних» лікарень і побачити все на власті очі.

“Прати білизну, мити підлогу, перестилати пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії. Рук не вистачає, особливо молодшого медперсоналу. Думаю, доби або кількох годин у реанімації з пацієнтами COVID-19 вистачить…”ковідний атеїзм” пройде дуже швидко”, – зазначив лікар.

“Ну і велике прохання до COVID-атеїстів: мабуть, не звертатися по допомогу, а просто помирати вдома, синіючи. Якщо ви не вірите в COVID, то, будь ласка, не звертайтеся до лікарів”, – підсумував він.

 

Джерело.

Читайте також:Останні новини: