Наречена прикидалася онкохворою, аби зібрати гроші на весілля: шокуюча історіяБританка Тоні Стенден, аби зібрати гроші на весілля та медовий місяць у Туреччині, сказала усім, що у неї рак. Для цього вона навіть поголила голову, стверджуючи, що це через курс хіміотерапії.

Друзі змогли зібрати для Тоні 8,5 тисячі фунтів стерлінгів. Про це повідомило видання New York Post.

Дівчина вигадала, що у неї остання стадія онкологічного захворювання. “Рак підібрався до моєї голови, кісток, він скрізь”, – повідомляла Тоні Стенден.

Тоні Стенден

На весілля мав прийти 57-річний батько Дерек, який дійсно мав онкологію. Проте до нього чоловік так і не дожив. На церемонії для молодих увімкнули відеозапис, на якому батько побажав парі щастя.

Почувши голос батька, вона встала і сказала бездоганну промову. Навіть додала декілька жартів. Її матір та брат були просто розбиті,
– пригадав один з гостей.

Пізніше друзі викрили обман Тоні, а на суді жінка зізналася у шахрайстві. Суддя може винести рішення про повернення пожертвувань тим, хто їх надсилав.

“Якщо ми що-небудь отримаємо назад, я планую пожертвувати ці гроші в благодійну організацію, яка займається допомогою онкохворим. В кінці цієї темної казки має бути світло”, – повідомила подруга Тоні.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: