Наречена готувалася до весілля з чоловіком, який про це не знавДівчина залишилася біля розбитого корита після того, як з’ясувалося, що весілля, до якого вона готувалася кілька місяців, не буде, бо її наречений про це не в курсі.
Користувачка соцмережі розповіла, що сім місяців готувалася до весілля з чоловіком, який згодом заявив, що не пам’ятає, щоб робив їй пропозицію руки і серця, пише Daily Mail.
Потенційний жених заявив їй, що не тільки забув про те, що кликав її заміж, але і взагалі не підозрював, що вони зустрічаються. Про це він сказав дівчині після її слів про купівлю весільної сукні.
 “Дев’ять місяців тому мій, як я думала, наречений запропонував мені вийти за нього заміж. У нього не було обручки, тому я вирішила, що це спонтанне рішення. Але я спокійна жінка, я розуміла, що каблучка буде пізніше і що найголовніше – що ми є одне в одного. Я сім місяців планувала весілля мрії. Коли я сказала йому, що займуся купівлею сукні, він подивився на мене так, наче у мене п’ять голів”, – поділилася дівчина в соціальній мережі.
Користувачі припустили, що чоловік міг “психологічно маніпулювати нею весь цей час”. Також вирішили, що він міг покликати її заміж жартома і відразу забути про це.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: