“Нагадує справу Даші Лук’яненко: Недалеко від дому знайшли вбитою зниклу 9-річну Лізу. Люди влаштували бунт

У Саратові (Росія) вночі п’ятниці, 11 жовтня, знайшли мертвою зниклу 9-річну Лізу Кисельову, яка зникла вранці 9 жовтня по дорозі в школу.

Тіло дитини виявив пошуковий загін “Ліза Алерт” в гаражі біля її будинку по вулиці Високій, передає sarnovosti.ru.

Підозрюваний, за попередньою інформацією, затриманий. У той же час Mash в Telegram повідомляє, що жителі Саратова відмовляються залишати місце, де знайшли вбиту дівчинку, і загрожують влаштувати самосуд.

“Організатори пошуків просять людей покинути територію і відправитися по домівках. Зараз натовп заважає роботі СК – через це немає можливості приступити до слідчих дій на місці вбивства і привезти підозрюваного”, – сказано в повідомленні.

Незабаром підозрюваного у вбивстві Кисельової вивели з гаражів в масці. До місця, щоб не допустити самосуд, стягнуті додаткові сили поліції.

Відзначимо, дитину шукали тисячі саратовців: волонтери загону “Ліза Алерт”, правоохоронці, рятувальники обласної служби порятунку. Вони прочісували гаражні кооперативи, житлові масиви, пустирі. Фахівці переглянули записи з камер відеоспостереження, опитали родичів, сусідів, вчителів.

За фактом безвісного зникнення 9-річної дівчинки було порушено кримінальну справу згідно п. “В” ч. 2 ст. 105 КК РФ (вбивство малолітньої).

Джерело.

Читайте також:Останні новини: