На заробітках у Франції отримала сильні опіки молода прикарпатка. Жінка – у комі, рідні благають по допомогу ФОТОНа заробітках у Франції отримала сильні опіки молода прикарпатка. Жінка – у комі, рідні благають по допомогу.

- джерело.

Мешканка Долини. перебуваючи на заробітках у Франції, отримала піки передньої частини тіла 3-тього ступеня і (з неділі 17.10.2021) знаходиться в комі у військовому госпіталі Percy м. Issy les Moulineaux ( Франція). Больовий шок викликав мікроінфаркт. Ситуація складна, кома продовжиться до 2-х місяців, на думку медиків.

Необхідне проведення операції. Вдома в розпачі батьки, які не знаходять собі місця та донечка. Про це повідомляє Tatiana Matvjejeva у соцмережі Фейсбук:

ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ ЗА ДОПОМОГОЮ. ПРОСИМО ВАС ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ПРОХАННЯ ТА ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗБОРУ ДОПОМОГИ.

КАРТКА МАМИ #ТЕТЯНИВЕРБИЦЬКОЇ:

5168 7554 7225 9403.

ТАКОЖ МОЖНА ПЕРЕДАТИ ГОТІВКУ, ЗАТЕЛЕФОНУВАВШИ ЗА НОМЕРОМ МАМИ:

050 022 1610

ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, ДОБРІ ЛЮДИ, ХТО СКІЛЬКИ ЗМОЖЕ!

«ДЯКУЮ ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ ЗА РОЗУМІННЯ, ЗА ДОБРОСЕРДЕЧНІСТЬ, ЧУЙНІСТЬ, ЩИРІСТЬ, ПІДТРИМКУ! ПРИЄМНО ЗНАТИ, ЩО ТАКІ ЛЮДИ Є. ХАЙ ВСІХ ВАС БЕРЕЖЕ БОГ», – САМЕ ТАК ВСІМ ДОБРОДІЯМ ПОДЯКУЄ ЛІЛІЯ.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: