На Прикарпатті відремонтували міст, з якого нещодавно впав 10-річний хлопчикНа днях в селі Пороги, що в Солотвинській територіальній громаді, люди завершили ремонт мосту, з якого напередодні впав 10-річний хлопчик.

- джерело.

Про це Фіртці повідомили жителі села.

Люди почали самотужки лагодити міст ще вкінці вересня. Від ОТГ тоді вони не отримали жодної допомоги.

“Ремонтом зайнялися чоловіки нашого осередку Заріка. За один день зробили пів мосту, на скільки стало матеріалу. Дві машини лісу на міст дали депутати Олександр Матусевич та Андрій Бриндальський. До цього долучилася староста Марія Фуфалько, яка надала 37 дошок”, – розповіли мешканці села.

Матеріалу вистачило лише на половину мосту, тому люди дали керівництву громади один тиждень, щоб виконати обіцянки та надати матеріал.

“9 жовтня зробили другу половину моста, знову дошками, які надала староста. По дошки їхали люди і забирали з пилорами за свій кошт, купляти солярку, бо староста сказала, що в неї немає грошей. Також ми дружньо зібрались і приготували нашим чоловікам обід і вечерю, вони важко попрацювали, і так їм пішов цілий день до пізньої ночі, щоб закінчити міст”, – додали селяни.

ОТГ виділила дошки на пів моста, цвяхи та цемент. Решту мешканці придбали за свій кошт.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: