На Херсонщині 9-річний хлопчик вистрілив із рушниці у свою бабусю7 чeрвня врaнці в поліцію нaдійшло повідомлeння, що в одному з сіл, які розтaшовaні нa тeриторії обслуговувaння поліцeйських Вeликоолeксaндрівщини, 9-річний хлопeць з пнeвмaтичної гвинтівки здійснив постріл в свою 60-річну бaбусю.
Про це повідомила пресслужба Нацполіції.

Пише - джерело.

Наразі життю та здоров’ю жінки загрози немає. Вирішується питання про притягнення батьків хлопця до адміністративної відповідальності.

Як з’ясувалося, хлопець вранці прийшов в гості до своїх дідуся та бабусі. Жінка завела онука до літньої кухні, де дитина знайшла дідову пневматичну гвинтівку. Хлопець став її розглядати та випадково натиснув курок. Зброя виявилася зарядженою, роздався постріл і кулька влучила бабусі у м’які тканини біля шиї.

Як зазначив заступник начальника місцевої поліції Юрій Троцай, пневматична гвинтівка не належить до виду зброї, на яку повинно мати спеціальний дозвіл. Також пневматику не обов’язково тримати в сейфі, як мисливську зброю.

Отримана жінкою рана ніякої небезпеки для її життя та здоров’я не становила. Потерпіла написала заяву з проханням розслідування не проводити. Проте наразі вирішується питання про підготовку відносно батьків хлопця адміністративних матеріалів і притягнення їх до відповідальності за ч.1 ст.184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: