На автостанціях Івано-Франківщини перевіряють, чи водії та пасажири вакцинованіПід час профілактичних заходів прикарпатські правоохоронці спільно з працівниками Держпродспоживслужби, санітарними лікарями та представниками органів місцевого самоврядування перевіряють дотримання вимог карантину суб’єктами господарювання, перевізниками та громадянами.

- джерело.

Про це повідомляє Фіртка з посиланням на Поліцію Івано-Франківської області.

Посилену увагу поліцейські приділяють дотриманню правил міжрегіональних пасажирських перевезень в умовах карантинних обмежень.
Нагадаємо, 21 жовтня вступили в дію нові правила пасажирських перевезень.
Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.
Для поїздок у міжрегіональному громадському транспорті пасажирам, що прямують до сусідніх областей чи у зворотному напрямку, потрібно мати документ, який підтверджує отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19, визнаної Всесвітньою організацією охорони здоров’я.
Дозволяються перевезення і за наявності довідки про нещодавнє одужання від хвороби, обов’язково підтвердженої за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.
Окрім того, дозволом на перевезення є негативний результат тестування на COVID-19, який дійсний лише 72 години.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: