“На 10-й день після весілля”: Молода дружина покінчила життя самогубством, а все тому…25-річна Галина Медвидюк із Копичинець, що на Тернопільщині, покінчила життя самогубством. Сталося це після чергової сварки з чоловіком, передає Корупція.Інфо

Галина та її 20-річний обранець Віталій Легутко розписалися 21 травня, розповіли кореспонденту Gazeta.ua у Копичинській міській раді. Шлюб уклали зі спільної згоди і по любові.

У ніч на 31 травня подружжя сильно посварилося. Причина скандалу достеменно не відома, але в міській раді припускають, що Віталій вигнав дружину з дому. Галина часу не гаяла і чим скоріш вибігла з хати. Як трохи прийшов у себе, Віталій подався за дружиною. Та було пізно. Чоловік знайшов жінку повішеною в покинутій будівлі одного з недіючих банків. Підбіг позаду і зрозумів, що Галина вже мертва.

У стані шоку Віталій також хотів покінчити з життям. Почав різати собі ліве передпліччя. На щастя, чоловіка вдалося врятувати. Сьогодні він знаходиться у лікарні і його життю нічого не загрожує.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: